Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Reformacka Nieruchomości

Reformacka 8 Rzeszów

Mapa

720 720...

720 720 320

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

www.reformacka.com

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Joanna Żukow
  • Karolina Mielniczek
  • Anna Stanisławczyk
  • +8

O nas

Misją naszego biura nieruchomości jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług, opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i etyce.

Nasza firma dąży do ułatwiania transakcji nieruchomościowych, oferując kompleksowe wsparcie od początku do końca procesu.
Strategia rozwoju firmy opiera się na innowacjach technologicznych, ciągłym doskonaleniu umiejętności zespołu oraz skupieniu na zrozumieniu indywidualnych potrzeb klientów.
Ciągle poszerzamy naszą obecność rynkową, nawiązujemy strategiczne partnerstwa i rozwijamy obszary specjalizacji.
Nasze standardy obejmują transparentność, uczciwość, skrupulatność i zawsze dążenie do osiągnięcia najlepszych wyników dla naszych klientów.
Jesteśmy zobowiązani do ciągłego kształcenia i podnoszenia standardów, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku nieruchomości.

Nasze Wartości :

Profesjonalizm: Dążenie do wysokich standardów świadczenia usług, skupienie na etyce zawodowej i profesjonalizmie w relacjach z klientami,

Transparentność : Zapewnienie przejrzystości w procesach biznesowych, zarządzaniu nieruchomościami oraz komunikacji z klientami i partnerami,

Zaufanie : Budowanie zaufania poprzez uczciwość, rzetelność i dotrzymywanie obietnic w relacjach z klientami, współpracownikami i partnerami,

Opiekuńczość : Opieka nad klientem: Skoncentrowanie się na potrzebach klientów, oferowanie indywidualnych rozwiązań i dbałość o ich satysfakcję,

Innowacyjność: Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie nieruchomości, wykorzystywanie nowoczesnych technologii i metod działania,

Zespołowość : Kultywowanie atmosfery współpracy, wzajemnego wsparcia i rozwoju zespołu pracowników,

Zrównoważony rozwój: Zwracanie uwagi na aspekty zrównoważonego rozwoju, zarówno w kontekście ekologicznym, jak i społecznym,

Pasja do nieruchomości : Posiadanie pasji i zaangażowania w branżę nieruchomości, co przekłada się na wyższy poziom zaangażowania w pracę.

Zapraszamy do współpracy z biurem Reformacka Nieruchomości.

Czekamy właśnie na Ciebie i Tobie pomożemy kupić, sprzedać lub wynająć!

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

85

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Reformacka Nieruchomości

Filtruj

Rynek pierwotny

569 000 zł56,25 m² 10 115,56 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 515 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,59 m2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kolejną odsłoną inwestycji realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł102,34 m² 8 393,59 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł106,05 m² 8 760,02 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 106,6 m2, wchodzący w skład...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,70 m² 9 949,62 zł/m²

Anna Jardanowska

Anna Jardanowska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy składający się z dwóch pomieszczeń z osobnymi wejściami...

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świetnie zlokalizowane, 4-pokojowe mieszkanie na najem, znajdujące się w Rzeszowie przy...

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł78 m² 11 205,13 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Nowosądeckiej, zaledwie 4 km od ścisłego Centrum...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł56 m² 11 964,29 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa....

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

Magdalena Marcinkiewicz

Magdalena Marcinkiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Kurpiowskiej, zaledwie 2 km od ścisłego Centrum Rzeszowa....

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł61 m² 13 770,49 zł/m²

Magdalena Marcinkiewicz

Magdalena Marcinkiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Hetmańskiej w Kompleksie Bulwary Park, zaledwie 1,5 km od...

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,30 m² 10 568,38 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 56,3 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa...

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa...

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł65,30 m² 8 560,49 zł/m²

Marcin Zastawny

Marcin Zastawny

Profesjonalny Agent

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3m2, ulokowane na szóstym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

Mateusz Kantor

Mateusz Kantor

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Reformacka Nieruchomości! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem...

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy, 3 - pokojowy apartament, usytuowany na 4 piętrze, dziewięciopiętrowego bloku...

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł99 m² 6 010,10 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni 98,9 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

Karolina Mielniczek

Karolina Mielniczek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować w ofercie wyłącznej- klimatyczny dom wolnostojący, zlokalizowany na ponad 11-arowej...

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł232 m² 5 948,28 zł/m²

Karolina Mielniczek

Karolina Mielniczek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:452 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 piętrowy, ekskluzywny dom wolnostojący o powierzchni 232 m2 posadowiony na...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 109 m² 238,95 zł/m²

Mateusz Kantor

Mateusz Kantor

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w Biurze Reformacka Nieruchomości. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 działki...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33,36 m² 62,95 zł/m²

Jakub Łeski

Jakub Łeski

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w Trzebownisku. Zalety nieruchomości: - mieszkanie nowe...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 235 zł50,13 m² 9 500 zł/m²

Karolina Mielniczek

Karolina Mielniczek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotową inwestycję zlokalizowaną w kameralnym otoczeniu w sąsiedztwie lasu,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł143,54 m² 4 040,69 zł/m²

Karolina Mielniczek

Karolina Mielniczek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym zamkniętym (bez elewacji) położony...

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, położony na ok. 6 - arowej działce, znajdującej się w południowo -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328 zł/m²

Karolina Mielniczek

Karolina Mielniczek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,70 m2 w odległości 14...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł159,20 m² 2 317,84 zł/m²

Marcin Zastawny

Marcin Zastawny

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni 159,2 m2 powierzchni użytkowej...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Krasne,podkarpackie

1 649 000 zł129,20 m² 12 763,16 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny z 2008 roku położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

Karolina Mielniczek

Karolina Mielniczek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,37 m² 11 686,41 zł/m²

Karolina Mielniczek

Karolina Mielniczek

Profesjonalny Agent

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić komfortowe 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Architektów na 7- ostatnim piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł201,76 m² 7 385,01 zł/m²

Magdalena Marcinkiewicz

Magdalena Marcinkiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 496 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom z dużą działką w Strzyżowie. To klimatyczne i czarujące...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 422 zł76,84 m² 7 879 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

Jakub Łeski

Jakub Łeski

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 54,36 m2 znajdującego się na parterze przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł62,69 m² 7 257,94 zł/m²

Jakub Łeski

Jakub Łeski

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na piętrze przy ul. Budziwojskiej w zielonej i spokojnej części miasta,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

Jakub Łeski

Jakub Łeski

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Zalety...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł116,76 m² 6 594,72 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych przy ul. Magicznej,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

Joanna Żukow

Joanna Żukow

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej, o powierzchni 48,03 m2 na II piętrze, usytuowane...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 500 m² 119,60 zł/m²

Marcin Zastawny

Marcin Zastawny

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości na przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 25 ara z Miejscowym Planem Zagospodarowania pod zabudowę...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, położone przy ul. Dębickiej, zaledwie 5 km od ścisłego Centrum Rzeszowa....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł81,50 m² 7 963,19 zł/m²

Anna Stanisławczyk

Anna Stanisławczyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz...

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 450 m² 58,62 zł/m²

Laura Kunysz

Laura Kunysz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w podkarpackim Gogołowie o powierzchni 14,5 ara. Działka posiada Warunki...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij